Inżynier Działu Utrzymania Ruchu – mechanik

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GE Power dostarcza szeroki asortyment zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, takie jak rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, które służą do rozdziału energii i sterowania nią w rozmaitych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Zapotrzebowanie na produkty GE generują tacy klienci jak: firmy Dystrybucyjne, instalatorzy, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, OEM oraz szeroko pojęte zakłady usługowe na całym świecie.

Zakład w Łodzi produkuje aparaturę kontrolno-pomiarową niskiego napięcia oraz komponenty metalowe i z tworzyw sztucznych dla innych fabryk GE Industrial Solutions.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń.

• Definiowanie zestawu części zamiennych do maszyn i utrzymywanie odpowiedniego zapasu.

• Wykonywanie dokumentacji technicznej części do maszyn.

• Ciągłe dbanie o poprawę stanu parku maszynowego.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w służbach utrzymania ruchu).

• Mile widziana znajomość zagadnień technicznych związanych z naprawami maszyn i urządzeń (hydraulika siłowa, pneumatyka, mechanika).

• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z instalacjami sprężonego powietrza, wody obiegowej i wody użytkowej.

• Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

• Wykształcenie techniczne.

• Umiejetność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji