Inżynier Działu Przygotowania Rysunków

ViaCon Sp. z o.o.

Rydzyna, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ViaCon, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Rydzyna

Do zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej i rysunków niezbędnych do zapewnienia ciągłości produkcji ,
  • Rozwiązywanie bieżących zagadnień i problemów produkcyjnych,
  • Współpraca z Działami Produkcyjnymi i Działem Handlowym Firmy.

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Praktyczna znajomość programu AutoCad i Inventor,
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się,
  • Dobra organizacja pracy i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Wiedza z zakresu technologii produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w międzynarodowym zespole,
  • pakiet socjalny,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu,
  • ambitne wyzwania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Zgłoszenia przyjmujemy do: 30.07.2018

Prezentacja firmy

ViaCon Polska należy do europejskiej grupy ViaCon założonej w 1986 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne