Inżynier ds. Zgazowania

Ensore Sp. z.o.o SKA

Zielona Góra, lubuskie

Ludzie z pasją szukają ludzi z energią.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Zielonej Góry. Naszą pasją jest kreowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania odnawialnej energii. Wyniki naszej pracy pozwalają pozytywnie wpływać na środowisko naturalne. Podważamy status quo z myślą o przyszłości. Zapraszamy Cię do wsparcia naszych działań w celu zapewnienia dostępu do najnowszej technologii wytwarzania odnawialnej energii konsumentom w Polsce i za granicą. Dołącz do zespołu, który pogłębia wiedzę i kompetencje na dodatkowych szkoleniach. Filarem naszego sukcesu jest dobra organizacja, inicjatywa oraz motywacja do tworzenia nowych, przyszłościowych rozwiązań. Jeśli tak jak my jesteś nastawiony na rozwój, współpracę zespołową a do tego angażujesz się w to co robisz to aplikuj do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

  • Prace badawczo rozwojowe przy tworzeniu i rozwijaniu urządzeń do zgazowania biomasy.
  • Prace nad opracowaniem wytycznych procesowych i projektowych technologii zgazowania.
  • Prowadzenie badań, testów i eksperymentów modułów, technologii oraz urządzeń.
  • Analiza i dobór parametrów procesu zgazowania.
  • Wykonywanie obliczeń (m.in. procesowych, termodynamicznych, kinetyki chemicznej, bilansowania) na potrzeby prowadzonych prac.
  • Prowadzenie prac pomiarowych.
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych badań.
  • Udział w pracach projektowania i konstruowania instalacji zgazowania.
  • Tworzenie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań.
  • Wyszukiwanie, analiza i implementacja rozwiązań technicznych.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności i wiedza z zakresu procesu zgazowania biomasy.
  • Min. 3-5 lat doświadczenia przy realizowaniu projektów z zakresu zgazowania biomasy oraz przy prowadzeniu prac badawczych i rozwojowych.
  • Posiadana wiedza i doświadczenie z zakresu stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych instalacji zgazowania, doboru parametrów procesu, prowadzenia procesu, analizy danych oraz optymalizacji pracy.
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu technik pomiarowych.
  • Mile widziana umiejętności / doświadczenie przy modelowaniu procesów.
  • Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii.
  • Wysoki poziom i efektywność tworzonych rozwiązań.
  • Otwartość i pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
  • Terminowość, zaangażowanie,, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność, chęć pracy w zespole, uczciwość.
  • Wykształcenie wyższe: techniki cieplne / chemiczne (np. energetyka / techniki cieplne inżynieria cieplna / inżynieria cieplna i procesowa / inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne).

Oferujemy:

  • Ciekawy, pełen wyzwań o bardzo dużym potencjale innowacyjny projekt.
  • Szkolenia kompetencyjne.
  • Zaangażowanie firmy w tworzenie dobrych praktyk i kultury wspierającej pozytywną atmosferę, która panuje w firmie :)
  • Ukierunkowanie na wdrażanie tworzonych rozwiązań.
  • Prace wg nowoczesnych metod zarządznia projektem.
  • Nastawienie na innowacyjność.
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pomoc w relokacji dla osób spoza Zielonej Góry.