Inżynier ds. Zapewnienia Jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • Aktywne i systematyczne wspieranie projektu w calu zapewnienia jakości zarówno produktu jak i procesu produkcji
  • Definicja i pozyskiwanie środków niezbędnych do realizacji założeń projektowych
  • Wspieranie nowych procesów produkcyjnych poprzez użycie dostępnych metod i narzędzi służących do zapewniania jakości, a także na podstawie informacji zwrotnej od klientów i biorąc pod uwagę istniejące wymogi i regulacje
  • Przekazywanie wiedzy na temat roli inżyniera ds. zapewniania jakości oraz dostępnych narzędzi i metod wewnątrz firmy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne
  • Biegła znajomość angielskiego
  • Doświadczenie w zapewnianiu jakości lub inżynierii procesów
  • Szeroka wiedza na temat metodologii APQP oraz metodologii rozwiązywania problemów
  • Umiejętność syntezy i analizy
  • Znajomość dokumentacji technicznej (normy, regulacje, standardy, rysunki techniczne, instrukcje stanowiskowe)
  • Biegła umiejętność posługiwania się komputerem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa i umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę do końca września 2017 z szansą na przedłużenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Obiekty rekreacyjne na terenie campusu takie jak: restauracja, boiska sportowe, korty tenisowe, a także placówka medyczna
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokich standardach organizacyjnych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: QAE/09/2016/WRC/DB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.