Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostawców (SQA)

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dalszym rozwojem działu do Fabryki Suszarek Electrolux w Siewierzu szukamy osoby na stanowisko:

(Oferta pracy stałej - Liczba wakatów: 1)
nr Ref. SQA/03/17

Główne zadania:
• nadzór nad jakością komponentów,
• definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla komponentów,
• wdrażanie i monitorowanie planów kontroli we współpracy z odpowiednimi jednostkami firmy u dostawców
• nadzór nad reklamacjami do dostawców,
• monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego poziomu,
• prowadzenie i nadzór nad inspekcją wejściową komponentów jeżeli dostawca nie jest w stanie zapewnić zgodnych części,
• raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki.

Oferujemy:
• Umowę o pracę - bezpośrednio przez Electrolux
• Pracę w renomowanej firmie
• Atrakcyjny pakiet socjalny
• Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności
• Doskonałą organizację pracy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne,
• komunikatywna znajomość j. ang.,
• znajomość narzędzi i technik jakości takich jak 8D,PDCA,SPC,APQP
• posługiwanie się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• dobra znajomość pakietu Ms Office,
• gotowość do wyjazdów służbowych
• prawo jazdy kat. B

• Mile widziane:
- doświadczenie na stanowisku SQA
- znajomość właściwości materiałów w szczególności metali i wszelakich typów tworzyw sztucznych
- znajomość procesów tłoczenia i wtrysku

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie aplikacji do Działu REKRUTACJI Electrolux w Siewierzu lub przesłanie na adres email.
Do dnia 16.03.17 z dopiskiem nr Ref. SQA/03/17

Prezentacja firmy

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji