Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców (m/k)

Trenkwalder

Pruszków, mazowieckie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
Obowiązki:
  • nadzór nad jakością wyrobów i materiałów,
  • definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla komponentów,
  • monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu zapewnienia wymaganego poziomu,
  • inicjowanie, nadzór reklamacji do dostawców, w tym działania i raporty 8D,
  • doskonalenie i rozwój dostawców - minimalizacja ilości braków dostarczanych przez dostawców poprzez pracę z dostawcami nad działaniami prewencyjnymi oraz continuous improvement,
  • prowadzenie i nadzór nad inspekcją wejściową komponentów jeżeli dostawca nie jest w stanie zapewnić zgodnych części,
  • nadzorowanie kosztów "złej jakości" dotyczących komponentów,
  • prowadzenie procesu re-PPAP, rekwalifikacja komponentów,
  • raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier),
  • minimum rok doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym w obszarze jakości dostawców,
  • znajomość systemów zarządzania jakością (ISO/TS 16949),
  • znajomość 8D, APQP, FMEA, PPAP, VDA, MSA,
  • znajomość zagadnień związanych ze statystyką, metrologią,
  • umiejętność przeprowadzania audytów procesu (ISO/TS 16949, VDA 6.3),
  • dobra praktyczna znajomość angielskiego i/lub niemieckiego będzie dużym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę Multisport,
  • szkolenia językowe (angielski, niemiecki),
  • dofinansowanie do posiłków z ramienia Pracodawcy,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji,
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy