inżynier ds. wsparcia sprzedaży (rynek niemiecki)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy będącej profesjonalnym dostawcą usług i producentem pasywnych rozwiązań w telekomunikacji światłowodowej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 14031
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • współpraca i wsparcie głównego handlowca w prowadzonych działaniach sprzedażowych
  • komunikacja z klientami w języku niemieckim
  • rozwój kanałów sprzedaży produktów firmy na podległym terenie (Niemcy +Austria)
  • raportowanie o prowadzonych działaniach

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (inżynier, mechanik, elektryk, mechatronik)
  • min 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym, mile widziane z klientem niemieckim
  • łatwość nawiązywania relacji, konsekwencja w działaniu, obowiązkowość, nastawienie na realizację celów
  • znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację (przynajmniej na poziomie C1)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na stałym niezmiennym poziomie
  • przyjazne warunki i atmosfera pracy, w prężnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)