Inżynier ds. walidacji procesów (m/k)

Trenkwalder

Gliwice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
- opracowywanie i utrzymywanie procedur w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami jakości i globalnej normalizacji w zakładach,
- udzielanie informacji wszystkim placówkom zakładu produkcyjnego, jak również podwykonawcom, w tym walidacji metod analitycznych, walidacji czyszczenia, walidacji procesów, kwalifikacji sprzętu i walidacji oprogramowania,
- opiniowanie oraz nadzór nad protokołami i raportami walidacji,
- przygotowanie i uczestnictwo w audytach z zachowaniem wymagań GMP, ISO oraz wymagań klientów,
- udział w tworzeniu polityki jakościowej, proponowanie ulepszeń,
- prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy w celu zapewnienia zgodności z wymogami walidacji w zakładach firmy,
- monitorowanie planów procesów walidacji i uczestnictwo w spotkaniach walidacyjnych w celu określenia strategii ponownej walidacji.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: farmacja, chemia),
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- mile widziane doświadczenie w obszarze audytu systemu jakości i/lub przemyśle farmaceutycznym,
- znajomość wymagań normy GAMP: ocena ryzyka, kwalifikacje instalacyjne, kwalifikacje operacyjne, skrypty testowe i wymagana dokumentacja oraz GMP
- komunikatywność i dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
- umiejętność pracy w zespole,
- zdolność do rozwiązywania problemów i zarządzania projektami w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- prywatną opiekę medyczną,
- pakiet świadczeń socjalnych,
- kursy językowe,
- wsparcie w przypadku ewentualnej relokacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy