Opis stanowiska pracy

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONIC DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego paku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących  producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HAVAC oraz sektora energetycznego.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Technik ds. testów

Miejsce pracy: Sosnowiec

Do głównych obowiązków będzie należało:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń (testerów funkcjonalnych – ICT/FVT) w zakresie elektrycznym;
  • przeglądy serwisowe, diagnostyka, naprawy;
  • analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń;
  • optymalizacja linii produkcyjnych oraz systemu ich kontroli;
  • współpraca z innymi działami mającymi wpływ na poprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń;
  • definiowanie niezgodności, działań korygujących i zapobiegawczych;

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • wykształcenie techniczne lub ostatnie lata studiów (np. elektroenergetyka, elektrotechnika, informatyka, elektronika itp.);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • uprawianie SEP do 1 kV;
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta