Inżynier ds. testów

CPL Jobs Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Lokalizacja: Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta między rodowej firmy z siedzibą w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier ds. testów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zadań testowych oraz planów testów
  • Automatyzacja scenariuszy testowych za pomocą Python
  • Wdrażanie zmian w kodzie
  • Poprawa istniejącej infrastruktury testowej
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla oprogramowania i  infrastruktury testowej
  • Przygotowanie środowiska testowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Min.  2 lata doświadczenia w testowaniu
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji testów oraz przypadków testowych
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów i raportowaniu
  • Doświadczenie w pracy w Team Foundation Server i GIT
  • Umiejętność tworzenia testów w Pythonie
  • Znajomość Java , HTML, XML, Java Script , Python
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty i szeroki  pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.