INŻYNIER DS. TESTÓW ŚRODOWISKOWYCH

4Directions

Wrocław, dolnośląskie

4Directions

Od: 4Directions
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej firmay produkcyjnej z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zadania:
• Przygotowywanie planów testów i kosztorysowanie
• Prowadzenie badań prototypów oraz wyrobów seryjnych
• Analiza danych, przygotowywanie dokumentacji technicznej i generowanie raportów
• Tworzenie procedur badawczych i rozwijanie procesu walidacji produktów
• Dbanie o stan techniczny oraz kalibrację sprzętu pomiarowego
• Współpraca z inżynierami projektów w celu zapewnienia zgodności prowadzonych prac z harmonogramem oraz założonym budżetem
• Zlecanie i nadzorowanie testów środowiskowych u zewnętrznych dostawców
• Współpraca w międzynarodowych zespołach w ramach wspólnie prowadzonych projektów
• Wyjazdy służbowe do 25% czasu pracy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Lotnicza)
• 2-3 lata doświadczenia w obszarze testów środowiskowych lub pokrewnym
• Dobra znajomość mechaniki, hydrauliki oraz podstaw elektryki
• Doświadczenie w przeprowadzaniu testów środowiskowych zgodnie z RTCA DO-160, MIL-STD-810
• Znajomość programów LabView oraz DIAdem
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Gotowość do podróży zagranicznych (wyjazdy 2-3 miesięczne)
• Inicjatywa i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji

Oferujemy:
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji o bardzo dobrej pozycji na rynku i wysokiej kulturze organizacyjnej
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta Multi sport, ubezpieczenie medyczne, Pracowniczy Program Emerytalny, program Scholar – finansowanie nauki na wyższych uczelniach)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.