Inżynier ds. Testów Automatycznych

Sii Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Programowanie testów automatycznych (Selenium, JBehave)
    • Konfigurowanie i korzystanie z narzędzi Git, Artifactory, Maven, Jenkins, Sonar;
    • Analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań

WYMAGANIA:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość języków programowania (Java, Python);
    • Znajomość frameworków testów automatycznych (Selenium-RC/WebDriver)
    • Doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania, testami manualnymi oraz narzędziami do testowania automatycznego
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie