Inżynier ds. Technologii Górniczych

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Obecnie dla naszego Klienta, lidera światowych producentów maszyn i urządzeń przemysłu górniczego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Wparcie działu sprzedaży praktyczną wiedzą górniczą w zakresie eksploatacji sprzętu górniczego
- Wsparcie i doradztwo w proponowaniu rozwiązań sprzętu górniczego na potrzeby ofert dla klienta
- Współpraca z działami produkcyjnymi i sprzedażowymi firmy
- Udział w przygotowaniu dokumentacji technicznej dla klientów

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dużej i stabilnej międzynarodowej firmie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe świadczenia socjalne
- Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, z zakresu górnictwa, technologii górniczych lub pokrewne
- Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na kopalni pod ziemią lub bardzo dobra,
- Praktyczna znajomość warunków pracy maszyn i urządzeń pod ziemią
- Wiedza z zakresu procesu i technologii wydobycia węgla
- Umiejętność czytania i przygotowywanie rysunku technicznego
- Gotowość do krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych
- Dobra umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."