Human & Hunter Sp. z o.o.

Koordynator serwisu

Miejsce pracy: Tychy

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej urządzenia do sprężania i przetłaczania gazów, szukamy osoby gotowej objąć stanowisko:

Inżynier ds. technicznych – Koordynator serwisu
(dmuchawy / sprężarki gazów)

IDT/EBB/K

Osoba pracuje bezpośrednio pod nadzorem Dyrektora Serwisu.

Opis stanowiska pracy:

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów w Polsce, Niemczech, na Litwie oraz Ukrainie (stały kontakt z Klientem)
  • Efektywne koordynowanie pracy podległego zespołu techników serwisantów (15 osób)
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do przystąpienia do prac serwisowych na terenie zakładu Klienta
  • Zapewnienie (poprzez kontakt z magazynem oraz dostawcami) niezbędnych części do wykonania prac serwisowych
  • Sporządzanie grafików wykonywanych prac, rozliczanie pracowników z powierzonych im zadań
  • Przygotowywanie dokumentacji pod udział w przetargach
  • Nadzór nad systemem zarzadzania jakością zgodnie z oczekiwaniami Klienta
  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu
  • Efektywna współpraca z Kierownictwem oraz innymi
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Dyrektora Serwisu

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru automatyki przemysłowej (dopuszczalnie pokrewne kierunki)
  • Znajomość zagadnień technicznych w urządzeń do sprężania i przetłaczania gazów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny – weryfikowany podczas rozmowy)
  • Znajomość procedur jakościowych
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji
  • Otwartość na zmiany, kreatywność, przedsiębiorczość
  • Dyspozycyjność pod kątem wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat B

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne, komfortowe biuro, indywidualna opieka medyczna)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia zagraniczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji na kurach językowych na koszt pracodawcy)

 Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.