Inżynier ds. sprzedaży

Human & Hunter Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Miejsce pracy: Żory

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika na stanowisko Inżyniera ds. sprzedaży.

OPIS STANOWISKA:

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie z Partnerami biznesowymi;
  • Aktywna analiza podległego rynku oraz pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Rozwój sprzedaży zgodnie z założonymi celami budżetowymi;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Bezpośrednia opieka nad przydzielonymi Klientami;
  • Analiza potrzeb i satysfakcji Klientów;
  • Organizowanie i rozwój działalności sprzedażowej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - ekonomiczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego;
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność negocjacji, wysokie kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej i budowania długofalowych kontaktów z Klientami;
  • Zaangażowanie i zorientowanie na cele i osiąganie wyników.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w renomowanej firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia pracy;
  • Zróżnicowaną i samodzielną pracę w której ma się realny wpływ na kształtowanie organizacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.