Opis stanowiska pracy

Schaeffler-połączenie fascynacji międzynarodową technologią z kulturą rodzinnego przedsiębiorstwa. Jako partner wszystkich znaczących producentów samochodów, a także wielu klientów z branży przemysłowej oferujemy Państwu wiele możliwości osobistego rozwoju. Podstawa to koleżeńska atmosfera pracy- dokładnie wg naszego motta: Razem poruszamy świat.

Dla naszej polskiej spółki z siedzibą Warszawie poszukujemy Pana/Pani do wzmocnienia naszego zespołu.

INŻYNIER DS. SPRZEDAŻY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • obsługę techniczną i handlową klientów firmy w segmencie Przemysł,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów i serwisów oferowanych przez firmę,
  • współpracę i koordynację aktywności autoryzowanych Dystrybutorów,
  • koordynację i nadzorowanie prowadzonych projektów technicznych,
  • realizację założonych celów sprzedaży ( po okresie wdrożenia ),
  • monitoring rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, pojazdów)- konieczne,
  • wiedza z zakresu konstrukcji maszyn – konieczna,
  • dobra znajomość j. angielskiego ( lub niemieckiego ) - konieczna,
  • zdolność do podróży w ustalonym regionie,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności prezentacyjne.

Oferujemy:

  • po okresie próbnym: umowa o pracę oraz podstawowe narzędzia niezbędne w pracy na podanym stanowisku, pakiet medyczny ,
  • intensywny program szkoleń,
  • środowisko pracy wspierające rozwój kompetencji.

Idealny kandydat to osoba ambitna, dynamiczna o silnej motywacji oraz chęci rozwoju posiadanych kompetencji. Poszukujemy osób czujących się komfortowo w środowisku biznesowym oraz technicznym (działy konstrukcyjne, technologiczne, badawczo-rozwojowe ).

Poszukujemy osób na teren Górnego Śląska i Mazowsza.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje odrzucone nie będą przetwarzane i zostaną niezwłocznie zniszczone.

Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów (list motywacyjny, życiorys) wraz z dopisanym oświadczeniem: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. Numer 133, poz 883 z późn. zm.)".

Prezentacja firmy

Schaeffler Polska

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inżynieria