Inżynier ds. Sprzedaży Centrali Wentylacyjnych HVAC

HR Advisory Talenthouse

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy rekrutację dla Firmy, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy urządzeń do osuszania, odzysku ciepła i klimatyzacji hal basenowych. Firma posiada doskonałe referencje i jest rozpoznawalną marką w Polsce
i w Europie. Projektuje i wykonuje instalacje na terenie całego kraju.
Wspólnie z naszym Partnerem poszukujemy zmotywowanej i doświadczonej osoby, która będzie wspierać rozwój sprzedaży produktów HVAC.

Cele i zadania:
• doradztwo techniczne w zakresie proponowanych rozwiązań HVAC,
• przygotowywanie ofert i dobór produktów,
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
• obsługa obecnych klientów i dbanie o dobre relacje handlowe,
• analiza rynku oraz identyfikacja potrzeb klientów,
• systematyczne poszerzanie regionów sprzedażowych,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie silnej pozycji na rynku,
• wsparcie techniczne oraz bieżąca współpraca z firmami instalacyjnymi, projektantami oraz biurami projektowymi.

Wymagania

Oczekiwania:
• wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: inżynieria sanitarna, wentylacja; klimatyzacja, ogrzewnictwo,
• doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku (preferowane w sprzedaży rozwiązań HVAC),
• znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
• nastawienie na osiąganie wyników sprzedażowych,
• zaangażowanie i sumienność w realizacji zadań,
• odpowiedzialność i samodzielność,
• prawo jazdy Kat. B.

Pracodawca oferuje:
• zatrudnienie w nastawionej na rozwój firmie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne warunki wynagradzania, plus efektywny system premiowania sukcesów,
• szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
• samochód służbowy.

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria