Inżynier ds. silników spalinowych

NEWINDENERGY Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Przygotowanie koncepcji rozwiązań konstrukcyjnych przy modernizacji silników spalinowych,
  • Tworzenie remontowej i modernizacyjnej dokumentacji technicznej silników spalinowych . Prace związane z projektowaniem elementów silników i przygotowaniem dokumentacji technicznej,
  • Odpowiedzialność za planowanie wykonanie i nadzór przy pracach modernizacyjnych,
  • Koordynowanie wszystkich działań z innymi grupami (konstrukcja, zakupy, logistyka, produkcja, montaż),
  • Szacowanie wpływu zmian konstrukcyjnych na osiągi silnika,
  • Udział w próbach hamownianych oraz analiza danych z hamowni,
  • Praca w środowisku inżynierów konstruktorów, produkcji, montażu,
  • Przygotowywaniu raportów i prezentacji z postępu prac.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe techniczne kierunek mechanika i budowa maszyn, lotnictwo (mile widziana specjalność silniki spalinowe),
  • Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych,
  • Doświadczenie w pracy z silnikami spalinowymi min. 2 lata,
  • Podstawowa wiedza z termodynamiki silników spalinowych,
  • Znajomość programu CAD, preferowany Inventor,
  • Dobre umiejętności organizacyjne,
  • Mile widziana wiedza praktyczna z zakresu silników spalinowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria