inżynier ds. serwisu maszyn w sektorze młynarskim i produkcji pasz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - zagranicznego, renomowanego dostawcy rozwiązań dla przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 34452
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Instalacja nowych, diagnozowanie i serwis uszkodzonych maszyn wykorzystywanych przy produkcji pasz
  • Zdalne diagnozowanie maszyn na podstawie schematów technicznych - poprzez telefon, Internet.
  • Prowadzenie instalacji i napraw na obszarze całej Polski.
  • Wsparcie techniczne klientów i doradztwo w zakresie modernizacji maszyn.
  • Utrzymywanie kontaktu w języku angielskim z zagranicznymi inżynierami aplikacyjnymi w przypadku konsultacji technicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej z przeprowadzonych czynności serwisowych oraz tworzenie raportów delegacji.
  • Prowadzenie szkoleń operatorskich w zakresie poprawnej obsługi maszyn.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe-techniczne, wskazane w zakresie budowy maszyn, automatyki.
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i serwisie ciśnieniowych maszyn odlewniczych.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na obszarze całej Polski.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilna praca w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia zagraniczne.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Niezbędne narzędzia pracy, wliczając samochód służbowy do użytku prywatnego.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)