Inżynier ds. Rozwoju Oprogramowania (Java,C++, inne technologie)

NATEK Poland Sp. z o.o.

Tczew, Gdańsk, Gdynia, Sopot, , pomorskie

We are looking for:

Location: Tczew, Gdańsk, Gdynia, Sopot,

Jeśli chciałbyś uczestniczyć w projektach realizowanych dla największych banków w sektorze EMEA, poznać największe na świecie systemy do obsługi kart płatniczych, współpracować w międzynarodowym zespole, doświadczyć świetnej atmosfery współpracy z profesjonalistami - to jest stanowisko dla Ciebie.

Poza popularnymi technologiami, zespół do którego możesz dołączyć, rozwija własne, autorskie narzędzia i języki programowania. Praca na tym stanowisku gwarantuje doświadczenie w wielu technologiach, zatem będzie miała istotny wpływ na dalszy przebieg kariery zawodowej.

Obowiązki:

- Udział w projektach tworzenia oprogramowania

- Przygotowanie oprogramowania zgodnie z wymogami projektu

- Analiza i akceptacja dokumentacji projektowej

- Przygotowanie planu testów i walidacja oprogramowania

- Praca przy rozwijaniu oprogramowania (nisko- i wysokopoziomowe języki) w technologiach open source oraz natywnych

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe

- Doświadczenie w realizacji projektów w Java i C++ (ewentualnie akademickie)

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (algorytmika)

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację i pracę przy dokumentacji technicznej)

- Komunikatywność, chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się

- Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru kryptografii lub personalizacji kart

Oferujemy:

- Udział w projektach w międzynarodowym środowisku dla największych światowych marek

- Pracę w dojrzałej, międzynarodowej organizacji oraz zespole w przyjaznej atmosferze

- Szkolenia z technologii i języków programowania

- Rozwój kariery zawodowej poprzez dopasowanie projektów do umiejętności oraz oczekiwań

- Możliwość uczestniczenia w projektach w innych oddziałach NATEK w Polsce i Europie

- Możliwość uczestniczenia w eventach integracyjnych

- Kartę multisport

- Prywatną opiekę medyczną

- Dofinansowanie do posiłków

- Wsparcie w relokacji

- Bonus za dołączenie do zespołu w ciągu 30 dni

Benefits
NATEK is a leading provider of IT Outsourcing and IT Consulting Services in CEE (Central and Eastern Europe). Thanks to 15 years of experience in IT outsourcing, nearshoring and consulting services, NATEK understands its customer's business environments, cost reduction issues and IT challenges.