Inżynier ds. Rozwoju Jakości Dostawców

Human & Hunter Sp. z o.o.

41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: 41-303 Dąbrowa Górnicza

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier ds. Rozwoju Jakości Dostawców.

OPIS STANOWISKA:

  • Realizowanie audytów dostawców;
  • Tworzenie bazy dostawców;
  • Zarządzanie bazy danych dostawców;
  • Klasyfikacja i ocena dostawców;
  • Nadzorowanie procesów zatwierdzania materiałów produkcyjnych;
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu jakościowych problemów dostawców.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne);
  • Okres 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku:
  • Znajomość systemu zarządzania ISO/TS 16949;
  • Znajomość praktyczna PPAP, APQP;
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu Ms Office;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace;
  • Szeroki wachlarz szkoleń;
  • Pracę w renomowanej firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju;
  • Rozbudowany koszyk benefitów socjalnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.