Inżynier ds. Rozwoju Dostawców

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej.
W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko

Inżynier ds. Rozwoju Dostawców.

Zadania:

  • identyfikacja i minimalizowanie braków i niezgodności jakościowych na najwcześniejszym etapie ich powstawania,
  • stosowanie prewencyjnych metod zapobiegania występowaniu braków i niezgodności jakościowych,
  • nadzór nad dokumentacją jakościową związaną z dostawcami, raportowanie, akcje korygujące,
  • zatwierdzanie komponentów dostarczanych przez dostawców w oparciu o dokumentację PPAP i standardy ISO,
  • przeprowadzanie audytów u dostawców,
  • udział w utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością i systemu zarządzania środowiskiem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • praktyczna znajomość narzędzi statystycznych typu VDA, TS 16949,
  • znajomość procesów i narzędzi FMEA i CP, APQP, PPAP, SPC, MSA, GR & R,
  • znajomość rysunku technicznego oraz technik pomiarowych i GD & T,
  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.