Inżynier ds. robotów

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, światowego producenta z branży robotyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. robotówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Serwis robotów przemysłowych w zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski (praca mobilna);
  • Współpraca z dziełem operacji w zakresie organizacji części przed i po montażach;
  • Organizacja i przygotowanie do przeprowadzenia serwisów – praca z dokumentacją;
  • Doradztwo techniczne oraz telefoniczne wsparcie klientów dotyczące bieżących spraw;
  • Wsparcie w implementacji oferowanych rozwiązań – bezpośrednia współpraca z klientami firmy;
  • Prowadzenie szkoleń;
  • Komunikacja z działem operacji  w zakresie organizacji;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży automatyki przemysłowej;
  • Preferowane doświadczenie w działach utrzymania ruchu z gotowością do częstych wyjazdów;
  • Dopuszczalny absolwent bez doświadczenia zawodowego (mile widziane odbyte staże/praktyki). Preferowani absolwenci wydziałów: Elektroniczny, Elektryczny, Mechatroniki, Mechaniki, Automatyki, Robotyki;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację w kwestii problemów technicznych z zagranicznymi oddziałami firmy;
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów i zagadnień technicznych;
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem - nastawienie „na klienta”;
  • Komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Determinacja w osiąganiu celów;
  • Samodzielność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
  • Dodatkowe benefity (prywatne świadczenia zdrowotne, karty Multisport, program emerytalny);
  • Premie roczne;
  • Liczne szkolenia (również zagraniczne);
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.