Inżynier ds. Remontów i Inwestycji

SATORIA Group S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Satoria Group

poszukuje do Biura Techniczno-Inwestycyjnego

kandydatów na stanowisko

(branża budowlana)

SATORIA Group S.A., polska grupa kapitałowa działająca na rynku od ponad 40 lat, lider w organizacji i zarządzaniu obiektami hotelarsko–konferencyjnymi oraz wynajmie powierzchni biurowych.

Grupa Kapitałowa SATORIA zarządza 7 własnymi hotelami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami BEST WESTERN, START hotel, RT Hotels w Warszawie i Krakowie. Wkrótce do wachlarza marek dołączy również marka Hampton by Hilton i Holiday Inn.

Opis stanowiska:

  • nadzór, przygotowywanie i wykonywanie zamówionej dokumentacji technicznej
  • sporządzanie preliminarza kosztów planowanych remontów i inwestycji oraz kontrola wykonania budżetu inwestycji
  • przygotowywanie i weryfikacja kosztorysów ofertowych i powykonawczych
  • prowadzenie korespondencji z urzędami i instytucjami, w tym występowanie o odpowiednie decyzje i pozwolenia
  • sporządzanie harmonogramów prac remontowych i inwestycyjnych
  • nadzór inwestorski nad wykonywaniem remontów i inwestycji
  • współpraca z osobami innych działów w ramach koordynacji prac
  • planowanie przedsięwzięć technicznych
  • nadzór prac zespołu inwestora zastępczego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania pracami budowlanymi o specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. poziom B1)
  • znajomość oprogramowania MS Office, AutoCAD, NORMA lub innego programu do kosztorysowania
  • doświadczenie w sprawdzaniu dokumentacji technicznej i formalnej w trakcie przygotowywania i realizacji inwestycji
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoka jakość pracy (terminowość, dokładność, staranność)
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną elastyczną formę zatrudnienia
  • pracę w profesjonalnym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • aktywny wkład w rozwój uznanej na rynku marki
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wszystkim kandydatom z góry dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) przez przycisk aplikuj:

Prezentacja firmy

SATORIA Group SA to polska grupa kapitałowa działająca na rynku o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena