Inżynier ds. projektów

Sanel Zawitowski Sp.j.

Sobiekursk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- tworzenie dokumentacji projektowej, powykonawczej, przetargowej,
- współpracę z zespołem inżynierów w zakresie wykonywanych projektów
- nadzór inżynierski nad wykonywanymi pracami montażowymi

Wymagania

- Ukończone studia wyższe na kierunku Inżynieria Chemiczna, Inżynieria Procesowa, Inżynieria Środowiska lub pokrewne
- Umiejętność projektowania instalacji rurowych, doboru urządzeń, armatury, wykonywania kosztorysów
- Bardzo dobra znajomość środowiska AutoCAD
- Prawo jazdy kategorii B
- Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
- Gotowość do wyjazdów służbowych
- Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego
- Gotowość do ciągłego poszerzania swojej wiedzy technicznej

Prezentacja firmy

SANEL spółka jawna powstał 01.03.1989 r. i od początku do chwili obecnej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna, Praca Inne