Opis stanowiska pracy

Gerdins Cable Systems jako część Grupy Gerdins oferuje usługi projektowania oraz produkcji wiązek i systemów kablowych a także elektroniki i elementów mechanicznych. Jesteśmy wiodącym dostawcą w branżach: przemysłowej, rolniczej, leśnej, produkcji autobusów i innych pojazdów, a także w kolejnictwie.

Firma Gerdins Cable Systems składa się z zakładów produkcyjnych: w Mjällom (Szwecja), w Starogardzie Gdańskim i Kokoszkowy (Polska) i jest częścią Gerdins Group.

Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu elektryki i chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie, zaaplikuj na stanowisko:

Inżynier ds. Produkcji

Miejsce pracy: Kokoszkowy (koło Starogardu Gdańskiego), Starogard Gdański

Oferta dla studentów i absolwentów!

Nie wymagamy doświadczenia!

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • przygotowanie dokumentacji techniczno-technologicznej na podstawie rysunków, specyfikacji i standardów klienta,
  • praca z systemem ERP (MRPII),
  • kontakt z klientami,
  • projektowanie wiązek elektrycznych oraz elementów mechanicznych,
  • poszukiwanie usprawnień w procesach produkcyjnych,
  • przygotowanie list materiałowych,
  • kalkulacja norm czasowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, elektroniczne),
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programów CAD, MS Office (Word, Excel),
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • zarówno samodzielność, jak i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karty sportowe),
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Gerdins Cable Systems jako część Grupy Gerdins oferuje usługi projektowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta