Inżynier Ds. Procesu

ALTEN Polska

Wałbrzych, dolnośląskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Wałbrzych

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca na produkcji

ALTEN, europejski lider oraz partner największych międzynarodowych firm z ponad 20-letnią tradycją w zakresie inżynierii i doradztwa IT. Ponad 18 400 pracowników (88% inżynierów), obecny w 20 krajach, obrót w wysokości €1 373.2 M.

Itekna Polska jest członkiem grupy Alten
, europejskiego lidera w zakresie projektów rozwojowo -badawczych oraz doradztwa IT. Istotą naszego działania jest zapewnienie usług w zakresie IT oraz inżynierii na najwyższym poziomie.

Dla międzynarodowego lidera w branży motoryzacyjnej poszukujemy specjalistów na stanowisku Inżynier ds. Procesu.

INŻYNIER DS. PROCESU

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, min. inżynier (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka).
  • Doświadczenie w pracy w aplikacji maszyn i urządzeń w liniach produkcyjnych, min. 2 lata.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość AUTOCAD.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Mile widziane:
  • Znajomość Pro/Engineer.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie dozoru i eksploatacji.
  • Umiejętność oceny zgodności urządzenia z dyrektywą maszynową i nadawanie CE.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w nadgodzinach lub w dniach wolnych od pracy.
Główne zadania:
  • Nawiązywanie kontaktów z podwykonawcami.
  • Ustalanie specyfikacji prostych maszyn i urządzeń z produkcją i firmami podwykonawczymi.
  • Nadzór nad postępami w produkcji urządzeń i maszyn.
  • Przeprowadzanie prób wstępnych.
  • Instalacja maszyn i urządzeń w linii.
  • Przeprowadzanie prób masowych i dopuszczanie urządzeń do produkcji masowej.
  • Wsparcie we wdrażaniu zmian inżynieryjnych.
  • Aktualizacja i przygotowywanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata.
  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma).
  • Możliwość pracy z europejskim liderem w Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym - Alten Group.
  • Stabilną i długofalową współpracę.
  • Pakiet relokacyjny.