Opis stanowiska pracy

Na stanowisku Inżyniera ds. Procesu osoba będzie odpowiadała za nadzór i koordynacja procesu produkcji i montażu.

Essential Responsibilities:

Nadzór i koordynacja procesu montażu,

Inicjowanie, prowadzenie projektów VCP/Lean,

Identyfikacja kluczowych problemów i przeprowadzanie działań w celu ich redukcji,

Koordynacja i rozwój projektów dotyczących optymalizacji kosztów zmiennych,

Analiza i udoskonalenie przepływu materiałów, udoskonalenie wyglądu linii produkcyjnych,

Redukcja operacji, które nie przynoszą wartości dodanej zgodnie z ustalonymi instrukcjami stanowiskowymi,

Identyfikacja projektów i kierowanie projektami redukującymi koszty bezpośrednie.

Wymagania

Qualifications/Requirements:

Wykształcenie wyższe techniczne,

Płynna znajomość języka angielskiego,

Umiejętność zarządzania zmianą,

Znajomość zagadnień Lean Manufacturing.

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria