Inżynier ds. pomiarowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci kierunków: mechaniczny, budowa maszyn, metrologia, informatyka i inny pokrewnych)
  • Umiejętność obsługi i programowania maszyny współrzędnościowej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość metod, norm, technik pomiarowych oraz narzędzi jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Programowanie i obsługa maszyn współrzędnościowych
  • Tworzenie analiz, raportów i dokumentacji pomiarowej
  • Tworzenie instrukcji pomiarowych, wewnętrzne szkolenie pracowników sekcji pomiarowej
  • Nadzór nad przyrządami pomiarowymi i procesem produkcyjnym
  • Wdrażanie i realizacja nowych projektów od strony techniki pomiarowej, nadzorowanie prób, analizy wagowe.
  • Realizacja dodatkowych zleceń pomiarowych dla produkowanych komponentów

Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy