Inżynier ds. pomiarów elektroenergetycznych

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Globetek dla swojego klienta, dużej firmy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, montażach i uruchomieniach z zakresu elektroenergetyki poszukuje doświadczonych inżynierów elektryków do prowadzenia pomiarów urządzeń i zabezpieczeń na elektrowniach oraz przy budowie stacji energetycznych i obiektów przemysłowych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pomiarów urządzeń, instalacji, układów elektroenergetycznych;

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektroenergetycznym, elektrotechnicznym lub automatyki
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac pomiarowych urządzeń dedykowanych na obiekty energetyczne/przemysłowe
  • Znajomość projektowania procesów i sterowników
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaświadczenia kwalifikacji SEP
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na obiektach energetycznych i przemysłowych

Osoba odpowiedzialna za projekt: Marek Śliwa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."