Inżynier ds. Optymalizacji Produkcji

Domino Polska Sp. z o.o.

Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Partner, międzynarodowa firma, z branży produkcji technicznej, w związku z nowymi inwestycjami na terenie Polski poszukuje doświadczonych kandytatów na stanowisko:

Zadania

Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych
Stworzenie przejrzystych, jednolitych standardów kontroli poprzez system wskaźników operacyjnych.
Analiza i optymalizacja procesów i pomiarów czasu przy użyciu różnych metod (np MTM).
Standaryzacja i ciągłe monitorowanie planów pracy.
Zarządzanie programem wydajności
Przygotowanie i implementacja programu zwiększenia produktywności
Wspołpraca z Managerami Produkcji oraz z Grupą

Oferta:

Pełne wyzwań stanowisko obejmujące 2 zakłady produkcyjne
Praca w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
Szerokie możliwości rozwoju w rosnącej, międzynarodowej strukturze
Bogaty system szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie techniczne: inżynieria produkcji, mechnika i budowa maszyn, lub pokrewne
Doświadczenie na pokrewnych stanowiskach w branży produkcyjnej o proflilu technicznym
Doświadczenie w zarządzaniu projektami i procesami optymalizacji czasu, wydajności , zarządzania zmianami.
Znajomość narzędzi analitycznych MTM, REFA oraz narzędzi optymalizacji.
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Gotowość do odbywania podróży służbowych
Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętnośćrozwiązywania problemów oraz zarzadzania projektami

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria