inżynier ds. optymalizacji procesu

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Legnicy, dolnośląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38818
Praca stała
Lokalizacja: okolice Legnicy

Zakres obowiązków:
  • optymalizacja stanowisk pracy pod kątem wydajności, jakości i ergonomii pracy
  • zarządzanie nowymi projektami pod kątem wymaganych zasobów
  • wdrażanie rozwiązań zgodnie ze standardami
  • praca z systemem sugestii pracowników
  • udział w projektach z obszaru 5S/SMED/Kanban
  • kontakt z dostawcami

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość narzędzi LEAN
  • znajomość pakietu Office
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)