Inżynier ds. Optymalizacji Procesów Produkcyjnych

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma GEA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach wchodząca w skład międzynarodowego koncernu GEA Group, specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła (nagrzewnice, chłodnice, parowacze, skraplacze, chłodnice wentylatorowe, itp)

Zadania na stanowisku:
• wdrażanie optymalizacji technologii produkcyjnych,
• wdrażanie optymalizacji layout’ów linii produkcyjnych,
• formalizowanie procesów produkcyjnych (tworzenie norm zakładowych, instrukcji,
procedur, rysunków),
• wdrażanie do produkcji nowych lub istotnie zmienionych wyrobów,
• optymalizacja maszyn, narzędzi, przyrządów i stanowisk pracy,
• wyszukiwanie optymalnych dostawców narzędzi, przyrządów, usług
narzędziowych, wyposażenia hal produkcyjnych, itp.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie,
• uczestnictwa w szkoleniach,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia poprzez
współpracę z zagranicznymi spółkami koncernu GEA Group.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 1997 nr 133, poz 883).

Aplikacje prosimy składać w terminie do 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, energetyka);
• umiejętność korzystania z Auto CAD lub Solid Works, obsługi MS Office;
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
• preferowana znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką metali;
• preferowana znajomość metod optymalizacji produkcji (Lean Manufacturing,
Kaizen, Kanban, 5S, JIT, itp.);
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
• gotowość do krótkich wyjazdów służbowych (Niemcy, Francja, Wielka Brytania).

Prezentacja firmy

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria