Opis stanowiska pracy

Zadania:

Prowadzenie statystyk i programów oszczędnościowych

Monitorowanie obciążenia maszyn numerycznych

Nadzór nad dokumentację systemową ISO

Raportowanie kosztów regeneracji

Prowadzenie kart analizy problemu dla obrabiarek

Przygotowywanie instrukcji bezpieczeństwa

Sporządzanie ofert na wykonawstwo nowego oprzyrządowania

Nadzór nad strategią przeglądów oprzyrządowania

Obsługa oprogramowania SAP w zakresie kontroli kosztów i realizacji prac

Opieka nad systemami i infrastrukturą IT na wydziale narzędziowni

Prowadzenie szkoleń dla pracowników

Stały kontakt z klientem

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym.

Podstawowa znajomość nowoczesnych obrabiarek numerycznych w zakresie technologii pracy i systemów sterowania

Podstawowa znajomość programu AUTOCAD

Dobra znajomość j. angielskiego

Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Podstawowa znajomość Systemu ISO TS 16949 i Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 będzie dodatkowym atutem.

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność.

Wymagania

Prezentacja firmy

Nemak jest liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań zmniejszających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy