Inżynier ds. Oprogramowania Systemów Testowych

Arche Consulting

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • rozwój i utrzymanie oprogramowania do kontroli i sterowania maszynami serwo-hydraulicznymi w środowisku LabVIEW,
  • rozwój i utrzymanie narzędzi wspomagających analizę wyników pomiarowych,
  • planowanie i przeprowadzanie testów oprogramowania,
  • analizę i przygotowywanie sekwencji testowych,
  • nadzór nad aparaturą pomiarową.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka lub elektronika),
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie programowania w środowisku LabVIEW,
  • umiejętność programowania w językach C, C++ lub C# przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zasad budowy i działania napędów oraz układów hydrauliki siłowej, sterowania proporcjonalnego i/lub serw-zaworowego (mile widziane)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • samodzielność, zaangażowanie.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dostęp do szkoleń,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems