Inżynier ds. Okablowania Strukturalnego

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla wiodącego austriackiego producenta, mającego jeden ze swoich oddziałów w Warszawie, oferującego między innymi produkty z zakresu teleinformatyki (infrastruktury pasywnej), poszukujemy Inżyniera ds. Okablowania Strukturalnego.

Nr referencyjny: SCH/08/2014
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Wsparcie techniczne klientów, projektantów oraz pracowników firmy w zakresie linii produktów okablowania strukturalnego (m. in. okablowanie miedziane i światłowodowe, szafy teleinformatyczne)
- Rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych w zakresie swoich produktów wewnątrz firmy oraz u klienta
- Opracowywanie materiałów technicznych z dziedziny okablowania strukturalnego
- Tłumaczenie kart katalogowych z zakresu podległych stanowiskowi produktów firmy
- Współuczestniczenie w pracach mających na celu budowanie wizerunku przydzielonej linii produktowej (m. in. przygotowywanie ofert)
- Ustalanie cen katalogowych oferowanych produktów, dopasowanych do realiów rynku polskiego
- Ocena potencjału rynkowego produktu oraz oszacowanie możliwych przychodów wynikających z jego sprzedaży

Oferujemy:

- Stałą, stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży
- Przyjemną atmosferę pracy wśród zespołu profesjonalistów
- Wynagrodzenie składające się z części stałej + premie uznaniowe
- Ciekawą pracę, pełną wyzwań i różnorodnych zadań
- Możliwość ciągłego rozwijania swoich kompetencji zawodowych

Wymagania

Wymagania:

- Wiedza techniczna z zakresu teleinformatyki (m. in. okablowanie miedziane i światłowodowe)
- Doświadczenie w pracy dla producenta lub dystrybutora okablowania strukturalnego
- Wykształcenie wyższe techniczne o profilu teleinformatycznym lub pokrewnym
- Mile widziana dobra znajomość rynku odbiorców instalacji okablowania strukturalnego oraz norm i zagadnień projektowych
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (pozwalająca na swobodny kontakt z centralą w Austrii)
- Umiejętność przekazywania wiedzy osobom będącym spoza branży, jak i fachowcom (wiedza merytoryczna)
- Znajomość rynku kabli do transmisji danych
- Mile widziane rozumienie rysunków technicznych (mile widziana znajomość programu AutoCAD)

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja