Inżynier ds. ofertowania

ACE Instal Sp. z o.o.

40-142 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:
• analiza dokumentacji technicznej poprzedzonej wizytą na obiekcie (budowie)
• przygotowywanie ofert technicznych i handlowych
• rozsyłanie zapytań ofertowych, poszukiwanie potencjalnych dostawców i podwykonawców
• przygotowanie dokumentacji przetargowej
• gotowość do odbycia krótkich podróży służbowych (max 2 dni)
• udział w realizacji Inwestycji

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe elektronika, elektryka, automatyka (Inżynier Elektryk- preferowany student 4 lub 5 roku),
• znajomość rysunku technicznego,
• prawo jazdy kategorii B
• łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy w zespole,

Od kandydatów oczekujemy również:
• zaangażowania,
• sumienności,
• otwartości,
• chęci samorozwoju.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w zaawansowanych projektach,
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę na Umowę o Pracę
• odpowiednie wpisy do książki praktyk,

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka