Horyzont Doradztwo Personalne

Inżynier ds. Lean Manufacturing

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, która ma dobrą opinię, stabilną pozycję na rynku oraz ciągle się rozwija.

Główne zadania:

  • koordynacja działań Lean,
  • planowanie działań Business Exclellence w zakresie Operations Excellence,
  • organizacja I prowadzenie szkoleń oraz warsztatów o tematyce Lean,
  • raportowanie wyników w obszarze Business Excellence zarówno wewnętrznie jak i do centrali,
  • administrowanie elektroniczną bazą projektów.

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów Lean,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, VSM, TPM, SMED, Poka Yoke, Kaizen, Just in Time, Kanban, Push System, Pull System),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia szkoleń.

Klient oferuje:

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive,
  • dodatkowe bonusy, m.in. prywatna opieka medyczna lub pakiet sportowy, premie, paczki świąteczne,
  • stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.