Opis stanowiska pracy

• Analiza zapytań ofertowych oraz specyfikacji przetargowych,
• Dobór oraz optymalizacja technologii kogeneracyjnej,
• Przygotowanie ofert techniczno-handlowych,
• Przygotowywanie koncepcji technologicznych układów kogeneracyjnych,
• Koordynacja projektów będących w fazie realizacji.

Oferujemy:

• Pomoc w zdobywaniu umiejętności,
• Samodzielne stanowisko w młodym i dynamicznym zespole,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Szkolenia specjalistyczne w kraju i za granicą.

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy w dziale handlowym oraz marketingu w firmie działającej w branży energetycznej lub przemysłowej,
• Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w branży energetycznej,
• Znajomość technologii kogeneracji,
• Znajomość prawa w zakresie prawa energetycznego, OZE oraz ochrony środowiska.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, energetyka),
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Gotowość do podróży służbowych,
• Samodzielność, wytrwałość, nastawienie na realizacje celów.

Prezentacja firmy

Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie najwyższej ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis