Inżynier ds. jakości oprogramowania

ComVision

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wykrywasz błędy z zamkniętymi oczami? Chcesz rozwijać swoje umiejętności, spełniać się zawodowo i pracować w młodym dynamicznym zespole? Nie chcesz być trybikiem w maszynie? Dobrze trafiłeś! Dołącz do naszego teamu i zostań inżynierem ds. jakości naszego oprogramowania (w tym SMSAPI).

Twoje zadania:
• Analiza wymagań i opracowywanie scenariuszy testowych,
• Rozwój i zarządzanie środowiskiem automatycznych testów,
• Przeprowadzanie testów manualnych oprogramowania,
• Analiza i raportowanie błędów,
• Bliska współpraca z programistami,

Wymagania

Nasze wymagania:
• znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• optymizm, poczucie humoru i umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:
• znajomość języka PHP,
• znajomość narzędzi Behat, Codeception,
• znajomość systemów kontroli wersji - GIT,
• znajomość Grunt,
• podstawowa znajomość środowiska Linux.

Oferujemy:
• uczciwą umowę o pracę, bez kruczków,
• dobry widok z klimatyzowanego biura w Gliwicach,
• zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia (3000 - 5000 PLN brutto).
• sympatyczną atmosferę i elastyczne godziny pracy,
• wsparcie i doradztwo opiekuna,
• możliwość rozwoju zawodowego i udziału w konferencjach,
• pracę nad systemem z którego korzystają tysiące klientów,
• permanentne mistrzostwa biura w piłkarzyki i darta,
• kartę Multisport - dostęp do najlepszych obiektów sportowych w kraju.
• imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne,

Prezentacja firmy

Platforma SMSAPI jest czołowym graczem na rynku marketingu i powi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości