Inżynier ds. instalacji fotowoltaicznych

Work-Point

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej, dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania energii słonecznej do generowania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania ogrzewania oraz do produkcji energii elektrycznej
poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Śląsk, Bytom

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbudowanie działy technicznego PV, doradztwo i wsparcie techniczne dla firm instalatorskich w zakresie tworzenia i eksploatacji instalacji fotowoltaicznych. Projektowanie, tworzenie i konfiguracja instalacji PV. Udział w tworzeniu oferty produktowej. W zakresie obowiązków będą także kontakty z dostawcami.

Oferujemy:
- samodzielną i ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie projektowym,
- możliwość doskonalenia zawodowego,

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) z zaznaczeniem numeru referencyjnego BYT-IN-0714. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Work-Point Agencja Zatrudnienia nr 5365

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe (odnawialne źródła energii),
- Znajomość branży fotowoltaicznej w krajach Europy,
- Znajomość produktów wiodących producentów branży fotowoltaicznej,
- Doświadczenie w obsłudze klienta,
- Znajomość obsługi komputera: MS Office, Autocad,
- Zaangażowanie, obowiązkowość oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy.

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria