Inżynier ds. elektroenergetyki (m/k)

Trenkwalder

Cieszyn, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn
Obowiązki:
  • nadzór nad utrzymaniem ruchu urządzeń elektrycznych oraz urządzeń automatyki i sterowania,
  • nadzór zewnętrznych wykonawców prac remontowych i modernizacyjnych,
  • rozliczanie wykonanej pracy pod względem rzeczowym, jakościowym i finansowym,
  • analiza przyczyn awarii, częstotliwość remontów - wnioskowanie korekt w rocznym planie przeglądów i konserwacji w zakresie elektrycznym i automatyki,
  • optymalizacja wykorzystania energii elektrycznej, kontrola jej wykorzystania, zgodnie z wielkościami określonymi w rocznym budżecie spółki, optymalizacja obciążeń godzinowych,
  • uczestnictwo w procesie zamawiania usług inwestycyjnych i remontowych oraz zakupów zarówno inwestycyjnych jak i remontowych, poprzez prowadzenie akcji ofertowej, analizę ofert.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (energetyka),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na biznes.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy