Opis stanowiska pracy

Razem możemy dużo zmienić

Arjo to myśląca globalnie organizacja ze szwedzkimi korzeniami, w której prężnie rozwijające się międzynarodowe środowisko napędzane jest szwedzką kulturą organizacyjną. Jako firma, która stawia ludzi w centrum zainteresowania wszystkich działań, pracownicy Arjo są naszymi partnerami w misji poprawy życia.

Odkryj ambitne i satysfakcjonujące ścieżki rozwoju kariery w szerokiej gamie możliwości w naszej globalnej sieci.

Inżynier ds. Dokumentacji

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Jako Inżynier ds. Dokumentacji będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji DHF/TF wyrobów (otrzymywanie i rejestracja formularzy, analiza prośby, aktualizacja działań i archiwizacja)oraz wsparcie wdrażania nowych wyrobów w ramach określonych zadań projektowych
  • Zatwierdzanie części produkcyjnych
  • Wsparcie procesu transferu produktów
  • Wsparcie działu reklamacji w zakresie analiz ryzyka i dokumentacji technicznej
  • Analiza i wydawanie dyspozycji dla wyrobów niezgodnych

Idealny kandydat:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na analogicznym/podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją, międzynarodowymi normami prawnymi
  • Umiejętności tworzenia i zarządzania dokumentacją techniczną
  • Dobra znajomość języka angielskiego—warunek konieczny

Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Inżyniera ds. dokumentacji przydatne będą takie cech charakteru jak dobra organizacja czasu pracy, terminowość, umiejętność analitycznego myślenia, definiowania problemów i znajdowania rozwiązań.

Oferujemy Tobie:

Nasi pracownicy współpracują z nami na podstawie umowy o pracę, korzystają z takich benefitów jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe. Nie zapominamy o szkoleniach dla naszych pracowników, które są przyznawane w ramach ocen rocznych oraz rozwoju naszych talentów. W naszej firmie nie pracujemy w sztywno określonych godzinach. Pracę możesz zacząć pomiędzy 7:00 a 9:00. To niezwykle cenna opcja kiedy utkniesz w porannych korkach lub chcesz zwyczajnie dłużej pospać.

Dodatkowo możesz liczyć na:

  • Możliwość uzyskania nagrody rocznej w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, wypłacanej na koniec roku kalendarzowego
  • Bezpłatny transport z Poznania
  • Możliwość uzyskania nagród finansowych i rzeczowych za zgłaszane pomysły usprawnień,
  • Dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, wyprawki szkolne)

Wyślij do nas swoją aplikację nie później niż do końca maja 2018.

Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów.

Dla tych z pasją do ciągłego rozwoju i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!

Prezentacja firmy

ArjoHuntleigh oferuje szeroki zakres zintegrowanych rozwiązań w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja