Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków (okolice), śląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Kraków (okolice)

Obowiązki:

  • rozwijanie i wdrażanie strategii Lean Six Sigma,
  • pełnienie roli audytora wewnętrznego dla audytów Lean Six Sigma w zakładach firmy,
  • prowadzenie szkoleń w zakresie narzędzi Lean Six Sigma,
  • mentoring osób prowadzących projekty optymalizacyjne,
  • kształcenie zespołu kierowniczego zakładu w celu wzmacniania kultury Lean,
  • opracowywanie planów działań zmierzających do poprawy wyników operacyjnych z użyciem narzędzi Lean.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowy na anlogicznym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość narzędzi Lean (5S, SMED, Kanban, TPM),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w dużej organizacji, dającej możliwości rozwoju,
  • stabilność poprzez zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • szkolenia,
  • benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.