Agencja Zatrudnienia KS Service

Inżynier ds. Certyfikacji

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki na tym stanowisku obejmują:

  • weryfikację powstających projektów pod kątem bezpieczeństwa oraz EMC
  • wykonywanie testów bezpieczeństwa na poziomie modułów i systemu
  • śledzenie zmian standardów i norm obowiązujących w Unii Europejskiej w zakresie elektroniki użytkowej oraz weryfikacja powstających produktów pod kątem tych norm
  • współpracę z instytucjami certyfikującymi produkty, takimi jak VDE, UL, CSA i prowadzenie z nimi konsultacji na poziomie technicznym

WYMAGAMY

  • wykształcenia kierunkowego (preferowane: elektronika/automatyka i robotyka) lub status studenta, minimum trzeciego roku studiów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • znajomości norm bezpieczeństwa w zakresie elektroniki użytkowej
  • znajomości testów EMC
  • czytania oraz rozumienia schematów elektronicznych
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie miesięczne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatne szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska
  • dodatkowe, bezpłatne szkolenia językowe
  • pakiet dodatkowych benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, poczęstunek w miejscu pracy, dopłaty do obiadów
  • pomocne w pracy narzędzia: komputer i telefon służbowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.