Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Inżynier ds. BHP

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie instrukcji, procedur, regulaminów w zakresie bhp
  • Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Ocena techniczna kwestii produkcyjnych
  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników zasad BHP
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań oraz analiz stanu bhp

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. roczny staż pracy w dziale BHP
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu bhp i ppoż
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, umiejętność współpracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę jednozmianową
  • Możliwość zdobycia / poszerzenia doświadczenia zawodowego z zakresu BHP
  • Samodzielność w działaniu
Oferta pracy stałej

Numer referencyjny: RUEB/12/18/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.