Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z okolic Psiego Pola poszukujemy kandydatów / -ek na stanowisko inżynier ds. BHP i OŚ

inżynier ds. BHP i OŚ

Nr ref.: 14518
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • udział w przygotowaniu audytów produkcyjnych oraz raportów z audytów
  • przygotowanie prezentacji do szkoleń BHP
  • wspieranie działań w zakresie ochrony środowiska
  • budowa świadomości bezpieczeństwa wśród pracowników na terenie zakładu poprzez  tworzenie i wyświetlanie prezentacji dot. zagadnień z obszaru BHP i OŚ

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • studia podyplomowe BHP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie BHP i OŚ
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie P.POŻ. mile widziana
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomość programu AutoCAD mile widziana

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)