Inzynier ds. automatyki (praca jednozmianowa)

Michael Page

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozbudową działu poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Automatyk (praca na 1 zmianę). Nowy pracownik będzie odpowiedzialny za wdrażanie i utrzymanie strategii utrzymania ruchu w obszarze automatyki oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z sektora spożywczego należąca do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie. Zakład produkcyjny, do którego prowadzimy obecnie rekrutację zlokalizowany jest w północno-wschodniej części woj. mazowieckiego.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie strategii utrzymania ruchu ale w obszarze automatyki, sterowania (prewencja, zarządzanie częściami zamiennymi, analiza przestojów, kosztów, transfer wiedzy)
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych (automatyzacja, poprawa rentowności, redukcja strat), bliska współpraca z Inżynierem ds. Utrzymania Ruchu
  • Nadzór nad dokumentacja i wymaganiami prawnymi w podległym obszarze

Profil kandydata

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu elektroniki i automatyki, podstawy mechaniki i elektryki
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej,
  • Biegła obsługa komputera , pakiet MS Office,
  • Uprawnienia SEP gr. E1 i E2,
  • Umiejętność posługiwania się programem Autocad,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość budowania kompetencji w obszarze prowadzenie projektów inwestycyjnych oraz modernizacyjnych
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych (dofinansowanie do urlopów, bony świąteczne)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrów Mazowiecka
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page