Inżynier ds. akceleratorów

REED Engineering

Kobyłka, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

W związku z rozwojem struktur firmy naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska:

• Instalacja akceleratorów na terenie fabryki.

• Wykonywanie prac instalacyjnych podsystemów produkowanych urządzeń, zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną.

• Wykonywanie prac ślusarskich i mechanicznych.

• Konserwacja i naprawa narzędzi i urządzeń.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne: elektryka, elektronika, mechatronika.

• Znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki, elektryki i automatyki.

• Umiejetnośc czytania schematów elektrycznych.

• Wiedza z zakresu elektoinstalatorstwa.

• Uprawnienia SEP do 1 kV.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

• Prawo jazdy kat. B.

• Zdolności montażowe w tym posługiwania się ręcznymi narzędziami montazowymi.

• Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji na rynku.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.