Inżynier do Działu kosztorysowania i Ofertowania

Budizol Sp. z o.o. S.K.A.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach: inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych, generalnym wykonawstwie oraz na produkcji wysokoprzetworzonych elementów budowlanych (prefabrykatów żelbetowych, drewnianych i tzw. hybrydowych).

W związku z nieustającym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier do Działu Kosztorysowania i Ofertowania

Obowiązki:

- przede wszystkim przygotowywanie ofert sprzedaży prefabrykatów żelbetonowych, drewnianych i sprężonych

- prowadzenie negocjacji oraz okresowo pełnienie funkcji konsultanta na budowie w kraju i za granicą (podstawowy kierunek - Szwecja)

Praca w biurze na terenie miasta Włocławek, ewentualnie w biurze firmy w Warszawie

Jeśli:

- posiadasz zdolności analityczne oraz umiesz dobrze organizować swoją pracę

- posiadasz wykształcenie techniczne - wyższe lub średnie

- potrafisz w stopniu bardzo dobrym posługiwać się programami kalkulacyjnymi

- nie jest Ci obcy program AutoCAD oraz projektowanie 3D, lub jesteś skłonny do nauki w tym zakresie

- posiadasz umiejętność czytania rysunków technicznych

- znasz język angielski w stopniu pozwalającym Ci na przygotowywania ofert na rynek szwedzki, niemiecki i duński ( mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny)

-posiadasz czynne prawo jazdy,

- posiadasz doświadczenie w branży (mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny)

- posiadasz uprawnienia budowlane (mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny),

dołącz do nas i wspomóż krajowy i zagraniczny rozwój firmy Budizol

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującym na nim od ponad 30 lat

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwości rozwoju

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- bony świąteczne

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość zakwaterowania przez pierwszy rok pracy we Włocławku w Apartamenty „Lofty w Piecowni” (dla osób spoza miasta Włocławek)

Prezentacja firmy

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Swoją aktyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta